Dawid Czub

Dawid Czub

Agent nieruchomości ?

Rating: 4.5 ?
Szanowni Państwo dziękuję za odwiedziny mojego profilu. W mojej pracy na rynku obrotu nieruchomościami zwracam szczególną uwagę na realcję z klientem, tak aby w ramach moich kompetencji w jak najlepszy sposób pomóc w realizacji marzeń sprzedaży, kupna czy też wynajmu nieruchomości. Jako profesjonalista służę pomocą wsparciem dla klientów naszego biura. Cechuje mnie m.in. komunikatywność, zorganizowanie, kreatywność, operatywność, odpowiedzialność... Specjalizuje się w sprzedaży domów, a także mieszkań oraz działek, do każdej oferty podchodzę indywidualnie. Najwięcej moich ofert znajdziecie Państwo w powiecie piaseczyńskim, jednakże nie jest to zamkniety obszar mojej działalności. Zapraszam do współpracy. Z wyrazami szacunku Dawid Czub.
W czym mogę Ci pomóc? Domy, Działki budowlane, Magazyny, Mieszkania, Nieruchomości luksusowe, Rynek wtórny, Sprzedaż, Wynajem
Znajomość języków: Polski

Dane kontaktowe

+48 506 463 pokaż!

Opinie

  • Iga Maria 26.04.2021
  • Odkąd poznałam Pana Dawida, już nie korzystałam z usług innych agentów metrohouse, chciałam oglądać domy tylko z Panem Dwidem. Miły, pomocny, profesjonalny z dużą wiedzą, bardzo zaangażowany w swoją pracę, dyspozycyjny, nic dodać nic ująć:).
    Bardzo dziekuję, polecam się na przyszłość.
    Dawid Czub
    Metrohouse, Warszawa - Centrala

Moje oferty (0)

Brak nieruchmości spełniających kryteria wyszukiwania!
  • 0

Dawid Czub

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?