Lokal na wynajem, Pabianicki, Konstantynów Łódzki gm, Konstantynów Łódzki

Numer zlecenia BEMU952
5 300 PLN
Powierzchnia:
61.6 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1923

Opis

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI-lokal 61,55 m2 na parterze w centrum miasta.

Do wynajęcia lokal o powierzchni 61,55 m2 znajdujący się na parterze budynku w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego.Nieruchomość posiada wejście od strony ulicy i duże witryny.W 2010 roku budynek przeszedł remont generalny-wymiana stropów,instalacji wodno-kanalizacyjnej,elektrycznej,okien,co,elewacji.Media:woda,prąd,kanalizacja,ogrzewanie gazowe,klimatyzacja.Do dyspozycji wynajmujących jest zamknięty teren z miejscami parkingowymi oraz altaną.Lokal jest dobrze widoczny i jasny.Minimalny czas najmu to pięć lat.Ze względu na położenie jest to idealna propozycja dla osób,którym zależy na tym,by ich firma była dobrze widoczna-gabinet lekarski,notariusz,studio urody,adwokat,sklep.Istnieje również możliwość wynajęcia przylegających pomieszczeń o powierzchni : 65 m2. i 75 m2, co daje łącznie 202 m2

Lokal na parterze.
Duże okna wystawowe.
Dwa wejścia.
Szybki dojazd do Łodzi.
Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Pabianicki, Konstantynów Łódzki gm, Konstantynów Łódzki
 Cena:  5 300 PLN
 Powierzchnia:   61.6  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Paulina Hodoń

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?