Działka na sprzedaż, Miński, Cegłów gm, Wiciejów

Numer zlecenia CABO649
160 000 PLN 106 za m2
Powierzchnia:
1 508 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
25x60

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Wiciejów
Lokalizacja:
Wiciejów
Powierzchnia:
1 508 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Polecam nieruchomość gruntową położoną w spokojnej, dobrze skomunikowanej miejscowości- Wiciejów.

Grunt o powierzchni 1508m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach 25x60m. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy. Dojazd do posesji możliwy drogą dojazdową, utwardzoną, do której po zakupie otrzymujesz udział w formie KW. Nieruchomość usytuowana jest w drugiej linii zabudowy. W drodze głównej dostępne są wszystkie niezbędne media tj.: woda, prąd, kanalizacja oraz telekomunikacja.
Istnieje możliwość zakupu działek sąsiadujących.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod budowę Twojego wymarzonego domu, a także jako lokata kapitału w czasach galopującej inflacji.
W niedalekiej odległości mamy do dyspozycji: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa- ok. 200m, przystanek autobusowy- ok. 150m, sklep spożywczy- ok. 650m, stacja PKP Mienia- ok. 1,5km, Rezerwat Przyrody Jedlina- ok. 2,8m, stacja PKP Barcząca- ok. 3,4km, stacja PKP Cegłów- ok. 4,5km oraz galeria Dąbrówka (sklep spożywczy Topaz, siłownia, centrum medyczne)- ok. 6,6km.

Dużym atutem gruntu jest jego atrakcyjna lokalizacja- łatwa i prosta komunikacja z najbliższymi miastami: ok. 5 km do Mińska Mazowieckiego, ok. 40 km do Siedlec, ok. 28 km do Garwolina. Natomiast bliskość zjazdu autostrady A2 powoduje, iż trasę do Warszawy pokonamy w ok. 50 min.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 094 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Irena Słomińska-Szkutowicz
Ekspert kredytowy Credipass
Miński, Cegłów gm, Wiciejów
 Cena:  160 000 PLN
 Powierzchnia:   1 508  m2

Martyna Chmiel

Doradca ds. nieruchomości