Lokal użytkowy Z WŁASNYM MIEJSCEM PARKINGOWYM

Lokal na sprzedaż, Olsztyn, Śródmieście

Numer zlecenia CAHU194
654 400 PLN 10 484 za m2
Powierzchnia:
62.4 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
Parter/7
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2014
Stan:
Wysoki standard

Opis

Ponad 62-metrowy lokal z dużą witryną od strony ulicy 1 Maja, gdzie ruch pieszych jest największy.

Nieruchomość została wykończona z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i składa się z części biurowej, WC oraz pomieszczenia gospodarczego. Dodatkowo wewnątrz zamontowane zostały schody prowadzące do antresoli, która jest idealnym miejscem do przechowywania. W WC zamontowano, niewidoczne na pierwszy rzut oka, wysokie szafki w zabudowie.
W lokalu rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe oraz zamontowana klimatyzacja. Dodatkowo, przygotowane jest miejsce do montażu kurtyny powietrznej nad wejściem do lokalu.

Ważnym elementem oferty jest miejsce postojowe w garażu podziemnym, które właściciel sprzedaje razem z lokalem. Niewątpliwym atutem są tu również miejsca postojowe dla gości, które znajdują się obok Twojego. Dzięki temu Ty i Twoi goście bez problemu zaparkujecie auto w centrum miasta.

Aby rozpocząć działalność w swoim nowym lokalu, musisz jedynie wyposażyć go w niezbędne do tego meble i sprzęty, a następnie możesz już cieszyć się zyskami z inwestycji.

Nieruchomość ma duży potencjał i daje wiele możliwości pod względem rodzaju prowadzonej działalności. Lokalizacja zdecydowanie jest tutaj plusem i będzie przyciągać nowych klientów.

Podana cena jest ceną netto i należy doliczyć do niej podatek VAT 23%.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 212 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Ekspert kredytowy Credipass
Olsztyn, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  654 400 PLN
 Powierzchnia:   62.4  m2
 Liczba pokoi:  2

Weronika Gerigk

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 2 ?