Działka na sprzedaż, Garwoliński, Wilga gm, Trzcianka

Numer zlecenia DAGU809
140 000 PLN 140 za m2
Powierzchnia:
1 000 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Wymiary :
16x70

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Trzcianka
Lokalizacja:
Trzcianka
Powierzchnia:
1 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Słoneczna działka na leśnej polanie we wsi Trzcianka, w gminie Wilga.

Działka ogrodzona, z małym domkiem letniskowym. Możliwa budowa domu letniskowego całorocznego. Media (woda i prąd) na działce. Działka porośnięta starodrzewiem. Dojazd do samej działki drogą asfaltową.
Dla wsi Trzcianka przewidziany jest projekt kanalizacji oraz gazu. Posiadlosc zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy. W miejscowości znajdują się dwa sklepy spożywcze, plac zabaw dla dzieci. Działka oddalona jest od Wilgi 8km, tam znajduje się szkoła, apteka, ośrodek zdrowia, sklepy spożywcze, bank. Do Garwolina odleglosc wynosi zaledwie 16km. Stacja PKP Warszawa-Lublin znajduję się w odległości 9 km. Bardzo dobry dojazd do Warszawy (60 km) trasą nr 801 Warszawa-Puławy lub trasą S17 Warszawa-Lublin. Trasa zajmuję ok. 1h.

Oferujemy na sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Trzcianka (gmina Wilga, powiat Garwoliński) o powierzchni 1000 m2. Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy od drogi dojazdowej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
958 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Credipass
Garwoliński, Wilga gm, Trzcianka
 Cena:  140 000 PLN
 Powierzchnia:   1 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Anna Malczyk

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?