Lokal usługowo-handlowy 50 mk2 z ogórdkiem

Lokal na sprzedaż, Łódź, Polesie

Numer zlecenia DODA881
349 000 PLN 6 980 za m2
Powierzchnia:
50.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/0
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1980
Stan:
Normalny

Opis

Lokal usługowo-handlowy 50 mk2 z ogórdkiem w Łodzi

Do sprzedaży jest w pełni wyposażony lokal handlowo-usługowy o charakterze gastronomicznym. Zlokalizowany jest przy Al. Wyszyńskiego, tuż obok pętli tramwajowej w dzielnicy Retkinia. Powierzchnia lokalu wynosi 50 metrów kwadratowych, co pozwala na komfortowe ustawienie 30 miejsc dla klientów.

Lokal jest w doskonałym stanie i został starannie utrzymany. Dodatkowym atutem jest przylegający letni ogródek, który jest osłonięty żywopłotem i oferuje 40 dodatkowych miejsc siedzących.

Wnętrze lokalu jest wyposażone w klimatyzację, co zapewnia komfortową temperaturę w gorące dni. Dodatkowo, obecność kominka tworzy przytulną atmosferę i nadaje lokalowi wyjątkowego uroku.

Bezpieczeństwo jest również priorytetem, dlatego lokal jest wyposażony w system monitoringu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Dzięki temu właściciel może czuć się spokojny o bezpieczeństwo swojego biznesu.Zapraszam na prezentację

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 247 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź, Polesie, Polesie
 Cena:  349 000 PLN
 Powierzchnia:   50.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Artur Kucharski

Agent nieruchomości
Rating: 3 ?