Działka na sprzedaż, Płocki, Stary Duninów

Numer zlecenia GEGA073
430 000 PLN 178 za m2
Powierzchnia:
2 416 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
25x90

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Stary Duninów
Lokalizacja:
Stary Duninów
Powierzchnia:
2 416 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka budowlana (2400 mkw) z ruinami starej piwnicy, k. Płocka, na wzgórzu z widokiem na Wisłę - Nieruchomość położona w Starym Duninowie, w cichej okolicy, na wzgórzu nad brzegiem Wisły, raptem kilka kilometrów od Płocka.
- Działka znajduje się w najwyższym w okolicy punkcie co zapewnia widok na panoramę Wisły, jednocześnie uniemożliwiając ewentualne podtopienie przez wylewającą rzekę.
- Działka o powierzchni 2416 mkw i wymiarach około 25x90 metrów jest prawie płaska, nieogrodzona, niezagospodarowana, na jej środku - w najwyższym punkcie posadowione są ruiny XVIII wiecznej piwniczki na kamiennym fundamencie (działka leży na terenie starej winnicy), a na jej tyle znajduje się pięknie położony staw.
- Obowiązujący MPZP obejmujący zabudowę jednorodzinną.
- W drodze prąd przy działce, na działce woda.
- Jeden z głównych atutów to wspomniane fundamenty i piwniczka o powierzchni zabudowy prawie 120 mkw, na której bez specjalnych pozwoleń można zbudować całoroczny dom. Zachęcam do kontaktu!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 941 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
Płocki, Stary Duninów
 Cena:  430 000 PLN
 Powierzchnia:   2 416  m2
 Liczba pokoi:  0

Maciej Czyż

Kierownik