Lokal do wynajęci w centrum Zabrza przy dworcu PKP

Lokal na wynajem, Zabrze

Numer zlecenia GIFI188
4 000 PLN   5 000 PLN  
Powierzchnia:
32.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:

Opis

Lokal do wynajęci w centrum Zabrza przy dworcu PKP z ruchliwą ulicą do dowolnej działalności.

Lokal składa się z części głównej oraz zaplecza z łazienką i małym aneksem kuchennym z możliwością dowolnej przebudowy. Obecnie w lokalu jest zakład fryzjerski z pełnym wyposażeniem. Jest możliwość odsprzedaży całego sprzętu. Lokal posiada szeroką witrynę, jest dobrze widoczny zarówno z dworca PKP jak również znajdujących się obok przystanków autobusowych.

Jest to ścisłe centrum Zabrza, w pobliżu znajduje się Urząd Miasta Zabrze, przystanki tramwajowe, postój taksówek, centrum medyczne, poczta, oraz przejście podziemne z którego wychodzi się prosto na Plac Dworcowy.

Lokal można na czas wynajęcia dowolnie przebudować.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Zabrze
 Cena:  4 000 PLN
 Powierzchnia:   32.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Tomasz Słupik

Agent nieruchomości