Lokal na wynajem, Pabianicki, Konstantynów Łódzki gm, Konstantynów Łódzki

Numer zlecenia GIGU038
6 500 PLN
Powierzchnia:
75.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
1923

Opis

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI-lokal 75 m2 na parterze w samym centrum.

Proponuję Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 75 m2 znajdujący się na parterze budynku w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego. Nieruchomość posiada dwa wejścia i duże witryny. Budynek w 2010 roku przeszedł remont generalny-wymiana stropów,instalacji wodno-kanalizacyjnej,elektrycznej,okien,co,elewacji. Media : woda,prąd,kanalizacja,ogrzewanie gazowe,klimatyzacja.
Do dyspozycji wynajmujących jest również zamknięty teren z miejscami parkingowymi oraz altaną.Lokal jest dobrze widoczny i jasny.
Minimalny czas najmu to pięć lat. Ze względu na położenie jest to idealna propozycja dla osób,którym zależy na tym by ich firma była dobrze widoczna - gabinet lekarski, studio urody, notariusz, adwokat, sklep. Istniej również możliwość wynajęcia przylegających pomieszczeń o powierzchni : 61 m2 i 65 m2, co daje łącznie 202 m2.

Lokal na parterze.
Duże okna wystawowe.
Dwa wejścia.
Szybki dojazd do Łodzi.
Zapraszam do osobistego zapoznania się z nieruchomością.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Pabianicki, Konstantynów Łódzki gm, Konstantynów Łódzki
 Cena:  6 500 PLN
 Powierzchnia:   75.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Paulina Hodoń

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?