Lokal na sprzedaż, Jarosławski, Jarosław gm, Jarosław

Numer zlecenia GISA023
1 200 000 PLN 4 969 za m2
Powierzchnia:
241.5 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
1/1
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1978
Stan:
Po remoncie

Opis

Na sprzedaż lokal o powierzchni 241,50 m2 blisko centrum miasta

Firma Metrohouse posiada na wyłączną obsługę lokal o powierzchni 241,5 m2 w Jarosławiu na Os. Armii Krajowej 21/15. Cały budynek ma charakter handlowo usługowy, przeznaczony na różnego typu działalności gospodarcze. Lokal stanowi wydzieloną własność wraz z udziałem własności w gruncie (użytkowanie wieczyste gruntu). Lokal wyposażony we własne instalacje wod-kan, a także liczniki. Ogrzewanie z ciepłowni spółdzielni ale jest licznik energii cieplnej co ma wpływa na koszty ogrzewania w zimie, ponieważ płacimy za zużytą energię.
Wymieniona stolarka okienna a dach jest po generalnym remoncie. Zarządcą całego budynku jest Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu. Ciekawe położenie pośród trzech osiedli mieszkaniowych w tak zwanym centrum osiedlowym w tej części miasta. Lokal praktycznie z każdej strony otoczony parkingiem lub miejscami parkingowymi co bardzo usprawnia funkcjonowanie. Około 12 lat temu lokal został całkowicie wyremontowany i przebudowany do potrzeb działającego w nim klubu

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 724 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Jarosławski, Jarosław gm, Jarosław
 Cena:  1 200 000 PLN
 Powierzchnia:   241.5  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Damian Kotulski

Master lider
Rating: 4.9 ?