Działka na sprzedaż, Przasnyski, Poścień-Wieś

Numer zlecenia GUFU607
149 000 PLN 35 za m2
Powierzchnia:
4 260 m2
Przeznaczenie:
Budowalana
Wymiary :
120x51

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Budowalana
Miasto:
Poścień-Wieś
Lokalizacja:
Poścień-Wieś
Powierzchnia:
4 260 m2
Media:
Woda, Elektryczność
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Nieruchomość siedliskowa w miejscowości Poścień gm. Chorzele z drewnianym domem. Zapraszam do odkrycia urokliwej działki siedliskowej o powierzchni 4260 m2, gdzie dominuje malowniczy krajobraz i harmonia natury.
Na tym obszarze znajduje się przytulny budynek jednorodzinny wykonany z drewna o powierzchni użytkowej 67,8 m2 obok którego stoi budynek gospodarczy. Otoczenie charakteryzuje się rozproszoną zabudową mieszkaniową jednorodzinną i zagrodową, tworząc atmosferę spokoju i prywatności.
Dzięki położeniu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz rozległych pól, każdy dzień na tej działce obfituje w cudowne widoki i kontakt z naturą. Odległość 14 km od gminy Chorzele oraz 40 km od miasta Przasnysz zapewnia dogodną lokalizację, łącząc sielankową atmosferę z dostępem do miejskich udogodnień.
Działka posiada przyłącze do sieci elektroenergetycznej, dostęp do gminnej sieci wodociągowej oraz szambo. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania z dala od zgiełku zachowując jednocześnie łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień.
Zapraszam do kontaktu podczas którego udzielę więcej szczegółów.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 019 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Credipass
Przasnyski, Poścień-Wieś
 Cena:  149 000 PLN
 Powierzchnia:   4 260  m2
 Liczba pokoi:  0

Martyna Kuczyńska

Master lider
Rating: 5 ?