Obiekt na wynajem, Dębicki, Dębica gm, Dębica

Numer zlecenia GYXI783
52 000 PLN
Powierzchnia:
980.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Do wynajęcia budynek handlowo - usługowo -mieszkalny

Firma Metrohouse posiada na wynajem nowoczesny obiekt w ścisłym centrum Dębicy. Piwnica, parter oraz pierwsze piętro zostały wynajęte ostatnie wolne powierzchnie to lokal 80 m2 na parterze idealny pod kawiarnię, całe drugie piętro około 450 m2 pod kancelarie lub działalność biurową oraz poddasze około 450 m2 dla inwestora pod mieszkania na podnajem. Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta z pełną infrastrukturą do budynku przynależy ponad 22 miejsca parkingowe dodatkowo ponad 20 miejsc parkingowych przy budynku po drugiej stronie ulicy na wydzierżawionym placu ze szlabanem oraz ogólnodostępne miejsca przy ulicy. W obiekcie wszystkie media łącznie z internetem światłowodowym oraz winda która dojeżdża do poddasza. Ceny najmu do ustalenia na poszczególne pietra. Zapraszam zainteresowanych do kontaktu

Nowoczesny obiekt w centrum Dębicy

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Dębicki, Dębica gm, Dębica
 Cena:  52 000 PLN
 Powierzchnia:   980.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Damian Kotulski

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?