Działka na sprzedaż, Leszczyński, Wijewo gm, Brenno

Numer zlecenia HABE031
499 500 PLN 187 za m2
Powierzchnia:
2 665 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
117 x 22

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Brenno
Lokalizacja:
Brenno
Powierzchnia:
2 665 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka położona w urokliwym miejscu, w spokojnej okolicy nad jeziorem - Brenno

Polecam Państwu na sprzedaż działkę o pow. 2665 m2 zlokalizowaną w pięknej nadjeziornej miejscowości Brenno (woj. Wielkopolskie, pow. leszczyński, gm. Wijewo).
Działka leży na terenie objętym MPZP - UCHWAŁA NR V/31/2019 RADA GMINY W WIJEWIE oznaczona jako MN/ML/3 (ok.1373 m2, pokrycie 51.5% działki) tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej o niskiej intensywności zabudowy.
Teren płaski, nieogrodzony, świetna lokalizacja bo 500 metrów do plaży, 250 metrów do jeziora.

Lokalizacja: m. Brenno jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości w tym regionie, słynąca m.in. z licznych kąpielisk i dwóch jezior - Breńskie i Białe. W miejscowości znajdziemy szereg ośrodków wypoczynkowych jak i pełną infrastrukturę i usługi potrzebne do życia codziennego typu Markety, sklepy, fryzjerzy, kosmetyczki itd.

Brenno - Wieleń - 4,5 km; Brenno - Wijewo - 3 km; Brenno - Boszkowo - 15 km; Brenno - Leszno - 35 km; Brenno - Poznań - 90 km; Brenno - Wrocław - 132 km;

Doskonałe miejsce na doskonałą inwestycję w czasach galopującej inflacji, dobry pomysł na rozpoczęcie budowy domu np. letniskowego.
Zapraszam na prezentację:)
W ramach usługi pośrednictwa oferujemy naszym klientom bezpłatną konsultację z doradcą kredytowym i pomoc w uzyskaniu kredytu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 416 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Credipass
Leszczyński, Wijewo gm, Brenno
 Cena:  499 500 PLN
 Powierzchnia:   2 665  m2
 Liczba pokoi:  0

Sylwia Majchrzak

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?