Działka na sprzedaż, Kwidzyński, Mareza

Numer zlecenia HEJI287
420 000 PLN 128 za m2
Powierzchnia:
3 294 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
50.04x52.55x57.74x75.58

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Mareza
Lokalizacja:
Mareza
Powierzchnia:
3 294 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Doskonała inwestycja na przyszłość - świetnie skomunikowana, duża działka dla inwestora Przedstawiamy ciekawą działkę budowlaną z dużym potencjałem znajdującą się w spokojnej podkwidzyńskiej wsi Mareza. Spokój, bliskość natury i dynamicznie rozwijającej się północnej części Kwidzyna sprawia, że nie nieruchomość zyskuje na wartości i jest świetną propozycją dla planujących osiedlenie w spokojnym a jednak dobrze skomunikowanym sąsiedztwie. Z posiadłości rozciąga się widok na pradolinę Wisły wraz z infrastrukturą - mostem pylonowym łączącym dwie historyczne krainy Powiśle i Kociewie. Do autostrady A1 dojeżdżamy w 30 minut a w Gdańsku jesteśmy po 70 minutach jazdy. W odległości 4 minut znajdują się szkoły przedszkola i biblioteka i małe sklepy spożywcze. 5 minut zajmie nam dojazd do centrum usługowego z Lidlem, Biedronką, McDonald's oraz Mrówką.
Na działce znajduje się dom w stanie surowym zadaszonym, podpiwniczony, o wygodnym i przestronnym rozkładzie pomieszczeń. Media w drodze. Istnieje możliwość wyodrębnienia dwóch działek. Serdecznie zapraszamy oględzin! Tylko 5 minut od nieruchomości znajduje się słynny krzyżacki zamek w Kwidzynie z największą na świecie wieżą sanitarną - Gdaniskiem. Okolice należą do słynnego szlaku zamków krzyżackich. Swoje gotyckie warownie zakonnicy budowali w czasach świetności a dziś stanowią ciekawą atrakcję turystyczną.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 873 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Kwidzyński, Mareza
 Cena:  420 000 PLN
 Powierzchnia:   3 294  m2
 Liczba pokoi:  0

Agata Kazik

Kierownik