Usługi na wynajem, Pruszkowski, Pruszków

Numer zlecenia JAXA148
8 900 PLN
Powierzchnia:
83.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:

Opis

Szukasz miejsca dobrze skomunikowanego pod swój biznes? Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu w bardzo dobre lokalizacji w Pruszkowie, przy ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie tunelu prowadzącego do trasy A2 (około 2 km). Położenie obiektu oraz bardzo dobrze przemyślany układ pomieszczeń zapewniają olbrzymi potencjał tego miejsca.

Lokal usługowy z antresolą o powierzchni 83 mkw bezpośrednio składa się z:
- sali sprzedażowej, z ogromną witryną
- pomieszczenia socjalnego/ zaplecza z aneksem kuchennym
- łazienki
Na antresoli znajduje się pomieszczenie biurowe, przestronny korytarz oraz dodatkowe pomieszczenie do przechowywania.

Wysokość lokalu to aż 5,7 m z niezwykle efektowną szklaną witryną od frontu, zapewniającą znakomite doświetlenie lokalu oraz widoczność od strony ulicy. Budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiadający nowoczesną infrastrukturę techniczną.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Pruszkowski, Pruszków
 Cena:  8 900 PLN
 Powierzchnia:   83.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Natalia Sysiak

Agent
Rating: 4 ?