Lokal na wynajem, Toruń pow, Toruń gm, Toruń

Numer zlecenia JEFU385
3 960 PLN
Powierzchnia:
82.0 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Piętro:
1/1
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Do wynajęcia sa 4 biura na piętrze budynku z niezależną komunikacją.Pomieszczenie socjalne,WC.

Biura znajduja się w budynku na piętrze w którym prowadzona juz jest inna działalność biznesowa Wynajecie biur można połączyć z wynajęciem hali 150 m2 oraz miejsc parkingowych.Teren Hali i biur oraz parkingu jest ogrodzony, strzeżony. Całość placu utwardzona.
Dodatkowo można kupić wewnątrz tego terenu działkę wielkości 1140m2 .Na terenie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego U/P1. Nieruchomość znajduje się na granicy Toruńskiego Parku Technologicznego.Teren położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 91 (wcześniej DK1) oraz w odległości ok. 10 km od ważnego węzła komunikacyjnego - skrzyżowania autostrady A1 z drogami krajowymi nr 10 i nr 80. Obecnie w sąsiedztwie Parku została zrealizowana inwestycja w postaci wybudowanej czteropasmowej przeprawy wodnej przez rzekę Wisłę do centrum miasta.Dojazd możliwy dla samochodów ciężarowych.Dojazd do centrum Torunia samochodem w granicach 10 min. Idealne miejsce do prowadzenia biznesu.

Zapraszam na prezentacje.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Toruń pow, Toruń gm, Toruń
 Cena:  3 960 PLN
 Powierzchnia:   82.0  m2
 Liczba pokoi:  7

Andrzej Głowiński

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4.5 ?