Działka na sprzedaż, Wodzisławski, Pszów

Numer zlecenia JIWI157
162 900 PLN 89 za m2
Powierzchnia:
1 824 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
21x90

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Pszów
Lokalizacja:
Pszów
Powierzchnia:
1 824 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, przestrzeń, spokój i bliskość terenów zielonych. Na sprzedaż przestronna działka budowlana (21x90) o pow. 1824 m2, usytuowana w 4 linii zabudowy od głównej drogi PSZOWSKA.

Rozległy metraż umożliwia budowę dużego domu i nadal pozostawia sporo miejsca na przestronny ogród, który możesz zagospodarować na basen, sad, altanę, boisko lub inne obiekty rekreacji. Jest to OSTATNIA DZIAŁKA BUDOWLANA, dzięki czemu mieszkając tutaj zaznasz dużo ciszy i spokoju, a bliskość terenów zielonych zapewni sporo prywatności (widok na las!). W sąsiedztwie mała liczba zabudowań.
Wjazd możliwy z dwóch stron, za pomocą drogi dojazdowej o szerokości 5 m.

Dostępne media: WODA, PRĄD i KANALIZACJA.

Dobra lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum Pszowa, Wodzisławia oraz Rybnika. Ponadto, pod ręką znajduje się wszystko czego potrzebujesz. Las w odległości 200 metrów (blisko na grzyby!).

Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (symbol 24MN) o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość jest podzielona na dwie parcele, dzięki czemu istnieje możliwość zakupu 1/2 części działki.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 114 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ilona Chudzik
Ekspert kredytowy Credipass
Wodzisławski, Pszów
 Cena:  162 900 PLN
 Powierzchnia:   1 824  m2
 Liczba pokoi:  0

Jan Kazimierczak

Master lider
Rating: 5 ?