Obiekt na sprzedaż, Rzeszów, Załęże

Numer zlecenia JYGO367
7 500 000 PLN 8 634 za m2
Powierzchnia:
868.6 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Firma Metrohouse posiada na wyłączną obsługę Obiekt biurowo- magazynowy

Nowoczesny obiekt z wieloma możliwościami na działce o powierzchni 2547 m2 mieści się w północno-wschodniej części Rzeszowa. Ten nowoczesny i funkcjonalny obiekt składa się z części biurowo-ekspozycyjnej na parterze o powierzchni 252,33 m2, części biurowej na piętrze o powierzchni 241,55 m2 oraz hali magazynowej o powierzchni 374,75 m2. Dodatkowo na działce znajduje się namiot o powierzchni około 130 m2. Cały teren jest ogrodzony, utwardzony i zabezpieczony monitoringiem, zapewniając bezpieczeństwo i prywatność. Wnętrze obiektu zostało wykończone w wysokim standardzie, a na dachu zainstalowano fotowoltaikę. Dodatkowo, na terenie znajdują się wiaty oraz stacje ładowania pojazdów. Ten obiekt oferuje nie tylko atrakcyjną powierzchnię biurową i magazynową, ale także wiele możliwości dla różnych rodzajów działalności. Jeśli jesteś zainteresowany tą nieruchomością, skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację i poznać więcej szczegółów.
Zapraszam do kontaktu

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
48 277 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszów, Załęże, Załęże
 Cena:  7 500 000 PLN
 Powierzchnia:   868.6  m2
 Liczba zabudowań:  1

Damian Kotulski

Master lider
Rating: 4.9 ?