Obiekt na sprzedaż, łódzki Wschodni, Koluszki gm, Borowa

Numer zlecenia KUBU226
2 500 000 PLN 5 198 za m2
Powierzchnia:
481.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Dworek / pałac

Opis

Nieruchomość Inwestycyjna hotel,centrum konferencyjne,dom weselny,dom seniora

Z radością prezentujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, idealną dla przedsiębiorców z pasją. Ten 481 metrowy dworek na przestronnej działka o powierzchni 4559 mkw zlokalizowany jest w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem do kluczowych udogodnień.Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz możliwości omówienia szczegółów tej wyjątkowej inwestycji. To szansa na zaangażowanie się w działalność społeczną i jednocześnie zyskowną inwestycję na przyszłość.

Cena 2 500 000 zł netto

Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję inwestycyjną ze względu na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości placówki opieki społecznej,domy weselne,hotele. W połączeniu z jej doskonałą lokalizacją i kompletną infrastrukturą,obiekt ten przyciągnie zarówno inwestorów, jak i klientów indywidualnych

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
16 092 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
łódzki wschodni, Koluszki gm, Borowa
 Cena:  2 500 000 PLN
 Powierzchnia:   481.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Rafał Nawacki

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?