Duża działka w pięknej i cichej okolicy

Działka na sprzedaż, Kielecki, Chęciny gm, Ostrów

Numer zlecenia LALA102
490 000 PLN 12 za m2
Powierzchnia:
39 500 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
139x346

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Ostrów
Lokalizacja:
Ostrów
Powierzchnia:
39 500 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu oraz Czarnej Nidy.

Działka zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu, zieleni, terenów rekreacyjnych oraz czarnej Nidy. Dla aktywnych w niedalekiej odległości wypożyczalnia kajaków i spływ kajakowy po Nidzie. Działka położona na malowniczych terenach z szybkim i łatwym dojazdem do większych miejscowości: do Morawicy 5,5km, Chęcin 14km, Kielc 25km. W poblizu nieruchomości gruntowej znajduje się w szkoła podstawowa i pobliskie sklepy. Niewątpliwie atutem tej działki jest położenie w przepięknej i zielonej okolicy. W działce znajduje się woda oraz prąd, brak kanalizacji. Działka rolno-budowlana.

Działka zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu, zieleni, terenów rekreacyjnych oraz czarnej Nidy. Dla aktywnych w niedalekiej odległości wypożyczalnia kajaków i spływ kajakowy po Nidzie. Działka położona na malowniczych terenach z szybkim i łatwym dojazdem do większych miejscowośc

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 351 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paweł Wośko
Ekspert kredytowy Credipass
Kielecki, Chęciny gm, Ostrów
 Cena:  490 000 PLN
 Powierzchnia:   39 500  m2
 Liczba pokoi:  0

Anna Juszkiewicz

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?