Usługi na wynajem, Siedlce

Numer zlecenia LAPA272
6 200 PLN
Powierzchnia:
167.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2004

Opis

Duży lokal handlowo-usługowy przy ul. Rynkowej. Parter, witryny. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego przy ul. Rynkowej w Siedlcach. Nieruchomość o powierzchni ok 167 m2 usytuowana jest na parterze bloku mieszkalnego z 2004 r, tuż przy skrzyżowaniu ulic Rynkowej i Czerwonego Krzyża. Lokal posiada trzy niezależne wejścia - dwa od frontu, prosto z chodnika oraz jedno od zaplecza lokalu. Obecnie powierzchnia podzielona jest za pomocą ścianek działowych na salę obsługi na parterze, 6 pomieszczeń usługowo-magazynowych, pomieszczenie socjalne z kuchnią oraz toaletą, zmywalnię na półpiętrze (istnieje możliwość wyburzenia ścianek oraz podziału lokalu). Nieruchomość wyposażone w klimatyzację, kurtynę cieplną, oświetlenie, gaz, ogrzewanie miejskie. Do ceny należy doliczyć miesięczny czynsz administracyjny do wspólnoty oraz koszt zużycia energii elektrycznej. Podana cena netto. Nieruchomość zlokalizowana w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego, w ciągu handlowym. Parking ogólnodostępny przy ulicy. W najbliższej okolicy osiedla mieszkalne, szkoła, rynek, liczne punkty handlowo-usługowe.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce
 Cena:  6 200 PLN
 Powierzchnia:   167.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Alicja Ratyńska

Master lider
Rating: 5 ?