Nowoczesne lokale na wynajem od 100m2 do 400m2

Lokal na wynajem, Bialski, Międzyrzec Podlaski gm, Międzyrzec Podlaski

Numer zlecenia LOFA946
3 500 PLN
Powierzchnia:
100.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2021

Opis

Niezależne lokale na wynajem z dużym, utwardzonym parkingiem dla 58 samochodów!

Przedstawiam Państwu ofertę lokalu handlowo-usługowego do wynajmu o łącznej powierzchni 400 m2 z czego jest możliwość wydzielenia 4 niezależnych lokali po 100m2.
Do każdych 100m2 lokalu zostało zaprojektowane oddzielne wejście, część magazynowa, część socjalna oraz toaleta. Pomieszczenia są klimatyzowane.
Nieruchomość znajduje się w Międzyrzecu Podlaskim przy ul.Brzeskiej 53A w sąsiedztwie marketu Delikatesy Centrum, Domu pogrzebowego oraz cmentarza.
Lokal o powierzchni 400 mkw doskonale nadaje się do prowadzenie różnego rodzaju działalności gospodarczej - lokalizacja przy jednej z głównych ulic Międzyrzeca Podlaskiego, w pobliżu osiedla bloków mieszkalnych sprawia, że lokalizacja jest rozpoznawalna i cechuje się dużym ruchem pieszych.
Zapotrzebowanie mieszkańców na tak dużym osiedlu to salon kosmetyczny, kwiaciarnia , Smyk.
Większy metraż idealny dla sklepów tj. Dom i ogród-zoologia, sklep z AGD/RTV, Deichmann, Hebe, prywatne gabinety lekarskie, Sala zabaw.

Nieruchomość ze względu na swoje położenie to idealne miejsce dla kwiaciarni.
Zapraszam do rozmów i na prezentację

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Bialski, Międzyrzec Podlaski gm, Międzyrzec Podlaski
 Cena:  3 500 PLN
 Powierzchnia:   100.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Katarzyna Konopka

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?