Obiekt w Białogardzie

Obiekt na sprzedaż, Białogardzki, Białogard gm, Białogard

Numer zlecenia LUPA126
369 000 PLN 217 za m2
Powierzchnia:
1 700.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:
Budynek mieszkalny

Opis

Atrakcyjny obiekt mieszkalno - handlowo - usługowy przy ul. Piłsudskiego.

Zabytkowy budynek w Białogardzie poszukuje nowego opiekuna. Budynek z czerwonej cegły, historyczny, kiedyś była to powozownia. Znajduje się przy ulicy Piłsudskiego obok dawnego spichlerza.

Budynek ma pozwolenie na przebudowę. Część pod działalność handlowo - usługową. Druga połowa z przeznaczeniem mieszkalnym. 6 niezależnych mieszkań od 33 do 75m2. Posiada projekt budowlany zatwierdzony przez konserwatora zabytków. Na pewno jeśli byłaby taka konieczność to istnieje możliwość przerobienia projektu pod swoje potrzeby.

Olbrzymi potencjał, działka 1266m prawie w centrum Białogardu. Nie ma problemu z miejscami parkingowymi. Miejskie miejsca parkingowe z frontu budynku a z tyłu prywatna działka przynależna do budynku.

Na ostatnich dwóch zdjęciach wizualizacja obecnego projektu.Zachęcam inwestorów do zapoznania się z nasza ofertą. Więcej informacji pod podanym niżej numerem telefonu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 375 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Kalwat
Ekspert kredytowy Credipass
Białogardzki, Białogard gm, Białogard
 Cena:  369 000 PLN
 Powierzchnia:   1 700.0  m2
 Liczba zabudowań:  3

Monika Koteja

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 4.5 ?