Lokal na wynajem, Ostródzki, Ostróda gm, Ostróda

Numer zlecenia LYBE349
3 500 PLN
Powierzchnia:
205.2 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2012

Opis

Na wynajem przestronny lokal w bardzo dobrej lokalizacji w Ostródzie

Do wynajęcia samodzielny lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 205 m 2 składający się z dużej sali sprzedażowej 126 m 2 dwóch WC w tym jedno dla inwalidów oraz zaplecza magazynowego i socjalnego.Lokal jest przygotowany do rozpoczęcia działalności gospodarczej znajdujący się w ruchliwym miejscu w sąsiedztwie innych lokali.O atrakcyjności tego miejsca świadczy znakomita lokalizacja, bezpośredni dostęp do lokalu z ulicy,duże,doskonale widoczne z ulicy witryny.Możliwość dowolnej własnej aranżacji przestrzeni lokalu.Przed lokalem duży ruch pieszy oraz kołowy.Nadaje się na każdą działalność handlową oraz usługową.

Jasny, przestronny lokal posiadający dużą salę ekspozycyjną, znajdujący się na parterze z dużym ruchem pieszych.Nadaje się na każdą działalność handlową oraz usługową.Lokal posiada witryny widoczne z ulicy.Świetna lokalizacja w centrum handlowym w pobliżu bloki mieszkalne, duży ruch pieszy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Ostródzki, Ostróda gm, Ostróda
 Cena:  3 500 PLN
 Powierzchnia:   205.2  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Tomasz Klimowicz

Broker nieruchomości