Działka na sprzedaż, Ostrołęcki, Troszyn, Radgoszcz

Numer zlecenia NACA398
49 000 PLN 15 za m2
Powierzchnia:
3 191 m2
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Wymiary :
102,7 x 30,8 x 112,5 x 28

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Miasto:
Radgoszcz
Lokalizacja:
Radgoszcz
Powierzchnia:
3 191 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Oferuję na sprzedaż przestronną działkę w miejscowości Radgoszcz, w gminie Troszyn.

Działka o powierzchni 31,91 ar w spokojnej miejscowości Radgoszcz, położonej w gminie Troszyn. Wymiary działki to 102,7 x 30,8 x 112,5 x 28 (podane w metrach).To doskonała okazja, by osiąść w cichej i spokojnej okolicy, ciesząc się przyrodą i jednocześnie mając bliskość do ważnych punktów komunikacyjnych. Niewątpliwie istotnym atutem tej oferty jest możliwość zabudowy na 6 arach działki, co umożliwia spełnienie marzenia o własnym domu w otoczeniu lasu. Pozostała część terenu to obszar rolno-leśny, który dodatkowo podkreśla urok tego miejsca.

Ciekawym rozszerzeniem tej oferty jest opcja zakupu sąsiedniej działki, która graniczy z wymienioną wyżej i ma powierzchnię 9 arów, a co istotne, cały jej obszar przeznaczony jest pod budownictwo. Działka posiada dostęp do wody oraz prądu, które są dostępne w drodze dojazdowej.

Jeśli szukają Państwo idealnego miejsca na odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do ważnych punktów komunikacyjnych, ta działka może być trafnym wyborem.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
335 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Credipass
Ostrołęcki, Troszyn, Radgoszcz
 Cena:  49 000 PLN
 Powierzchnia:   3 191  m2
 Liczba pokoi:  0

Sylwia Pełtak

Doradca ds. nieruchomości