Usługi na sprzedaż, Leżajski, Grodzisko Dolne

Numer zlecenia NACU751
2 032 520 PLN 2 778 za m2
Powierzchnia:
900.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1980

Opis

Do sprzedania dom weselny o powierzchni około 900m2 Firma Metrohouse ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży obiektu komercyjnego na wyłączność w Grodzisku Dolnym. Nieruchomość składa się z wysokiego przyziemia z oknami około 2,30m i powierzchni około 450m2 w której znajduje się kotłownia, chłodnia, pomieszczenia magazynowe oraz parteru 3,0 m i powierzchni około 450m2 który składa się z kuchni zaplecza socjalnego, sali balowej oraz sali konsumenckiej. Obiekt wybudowany z solidnych materiałów znajduje się na 45 ar działce. Nieruchomość dobrze utrzymana cały czas eksploatowana. Idealnie nadaje się pod działalność gastronomiczną, biurową, gabinety lekarskie, siedzibę własnej firmy. Obiekt bardzo dobrze skomunikowany w sąsiedztwie sklep, targ, urzędy, zakłady i wiele innych działalności. Cena do niewielkiej negocjacji. Więcej informacji pod telefonem Ciekawy obiekt na sprzedaż od zaraz

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
13 083 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Leżajski, Grodzisko Dolne
 Cena:  2 032 520 PLN
 Powierzchnia:   900.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  2

Damian Kotulski

Lider
Rating: 4.31 ?