Magazyny i biura na sprzedaż, Trzebnicki, Korzeńsko

Numer zlecenia NISU943
650 000 PLN 1 398 za m2
Powierzchnia:
465.0 m2
Liczba pokoi:
0
Piętro:
/0
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
Stan:

Opis

Budynek produkcyjno usługowo magazynowy - 800 metrów od trasy szybkiego ruchu S5 Poszukujesz wszechstronnej przestrzeni do prowadzenia działalności?
Na sprzedaż budynek produkcyjno-usługowo-magazynowy, położony w miejscowości Korzeńsko, gmina Żmigród, powiat Trzebnica.
Hala ma powierzchnię 465 m2 posadowiona jest na działce o pow. 2 047 m2. Obok hali stoi budynek gospodarczy o powierzchni ok.30 m2.

Budynek wybudowany w latach 80'tych, w 2003 roku obecni właściciele przeprowadzili gruntowny remont. Zostały wymienione wszelkie instalacje: doprowadzono moc instalacji elektrycznej w wysokości 16 kW, szambo 3-komorowe, ogrzewanie własne piecem na paliwo stałe.
Teren jest ogrodzony, częściowo utwardzony.
Do nieruchomości prowadzi szeroka brama, a sama hala posiada bramę garażową do przyjmowania dostaw (oprócz tego 2 dodatkowe wejścia).
Budynek posiada płaski dach - idealny pod panele fotowoltaiczne. Wysokość pomieszczeń od 2,8 m do 3,2 m.
Powierzchnia budynku oraz jego układ idealnie nadadzą się pod różnego typu zakłady produkcyjne. Bliskość Wrocławia pozwala na prowadzenie biznesu o dużo niższych kosztach utrzymania z zachowaniem dostępu do rynków dużego miasta.
Bliskość trasy S5 oraz łatwy dojazdu do S8 daje duże możliwości logistyczne.

Nieruchomość gotowa do użytkowania!
Serdecznie polecam, zapraszam na prezentację:)

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Credipass
Trzebnicki, Korzeńsko
 Cena:  650 000 PLN
 Powierzchnia:   465.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Sylwia Majchrzak

Master lider
Rating: 5 ?