Działka na sprzedaż, Ostrołęcki, Rzekuń gm, Kamianka

Numer zlecenia NUZA349
99 000 PLN 6 za m2
Powierzchnia:
15 703 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
6 x 745,5 x 49 x 540 x 21,7 x 247

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Kamianka
Lokalizacja:
Kamianka
Powierzchnia:
15 703 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Kamiance, w gminie Rzekuń.

Działka zlokalizowana w spokojnej i zacisznej okolicy, która gwarantuje prywatność i odosobnienie. Sąsiedztwo przyrody oraz czyste powietrze stanowią istotne atuty tego miejsca. Malownicze tereny wokół Kamianki zachęcają do wycieczek pieszych i rowerowych, a pobliskie lasy oferują możliwość kontaktu z przyrodą na każdym kroku.

Całkowita powierzchnia działki wynosi imponujące 15 703 m2, co daje mnóstwo przestrzeni do realizacji swoich marzeń i pomysłów. Działka składa się z dwóch głównych części: ziemi rolnej VI klasy (11 218 m2) oraz lasu (4 485 m2).

Ta unikalna nieruchomość oferuje nieograniczone możliwości wykorzystania. Możesz tu stworzyć własną wiejską przystań, tworząc miejsce wypoczynku dla siebie i swoich bliskich. Przestrzeń ta nadaje się również na realizację projektów rolniczych czy ekologicznych inicjatyw.

To oferta dla osób, które pragną uciec od miejskiego zgiełku i czerpać radość z życia w harmonii z przyrodą. Powierzchnia, rozmieszczenie i różnorodność terenów sprawiają, że możliwości jej wykorzystania są nieograniczone.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
677 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Bartosz Żuchowski
Ekspert kredytowy Credipass
Ostrołęcki, Rzekuń gm, Kamianka
 Cena:  99 000 PLN
 Powierzchnia:   15 703  m2
 Liczba pokoi:  0

Mateusz Pełtak

Master lider
Rating: 5 ?