Lokal na sprzedaż, Biała Podlaska

Numer zlecenia PEWA769
990 000 PLN 2 829 za m2
Powierzchnia:
350.0 m2
Liczba pomieszczeń:
16
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Gazobeton
Rok budowy:
2000

Opis

Pawilon handlowo-usługowy w ścisłym centrum Białej Podlaskiej.

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjny Pawilon Handlowo-Usługowy, znajdujący się w ścisłym centrum Białej Podlaskiej, nieopodal Placu Wolności.

Nieruchomość oddana do użytku w 2001 roku składa się z czterech kondygnacji o łącznej powierzchni całkowitej 349m2, użytkowej 308m2 usytuowany całościowo na działce 110m2.

Front budynku jest dodatkowo przeszklony, przez co sklepowe ekspozycje widoczne są z ulicy, a dziennie światło sprawia, że w środku panują odpowiednie warunki do pracy.

Wyjątkowa lokalizacja wraz z ogólnodostępnym parkingiem gwarantuje duży przepływ pieszych oraz dostępne miejsca postojowe dla klientów.

W piwnicy i na parterze znajduje się aktualnie sklep z artykułami gospodarstwa domowego, a na poddaszu swoje usługi świadczy stomatolog.

Jest to idealna inwestycja kapitału, która od razu gwarantuje stały przychód.

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji pawilonu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 108 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
25 917 PLN
Biała Podlaska
 Cena:  990 000 PLN
 Powierzchnia:   350.0  m2
 Liczba pokoi:  16

Tomasz Zalewski

Agent nieruchomości
Rating: 4 ?