Dom na sprzedaż, łowicki, Tydówka

Numer zlecenia PIJO965
870 000 PLN 5 029 za m2
Powierzchnia:
173.0 m2
Liczba pokoi:
4
Liczba pięter:
0
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1970
Stan:
Do remontu

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Tydówka
Ulica:
Powierzchnia:
173.0 m2
Liczba pięter:
0
Pokoje:
4
Kuchnia:
Kuchnia zamykana z oknem
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Pustak
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Węglowe
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Rok budowy
1970
Wielkość działki:
34078 m2
Parking:
Brak danych
 

Opis

Siedlisko 3,4 ha z domem, budynkami gospodarczymi i wysokiej klasy ziemią rolną w okolicach Kiernozi To idealna okazja dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym. Na działce znajduje się siedlisko z pełną infrastrukturą techniczną niezbędną do prowadzenia gospodarstwa rolnego. Niemniej rozległe zabudowania mogą z powodzeniem zostać wykorzystane pod działalność gospodarczą w postaci siedziby firmy produkcyjnej, warsztatu samochodowego czy agroturystyki. Działka, na której posadowiony jest dom ma 0,5214 ha. Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzą dwie działki rolne - 2,95 ha ziemi (grunty orne RII, RIIIa, RIIIb, RIVa, RV). Zabudowania zajmują łączą powierzchnię ok. 1021mkw. W ramach zabudowy zagrodowej znajdują się: budynek mieszkalny o powierzchni 173 m. kw., stodoła o powierzchni 263 m. kw., chlewnia o powierzchni 467 m. kw., oraz budynki gospodarcze i garaże 102mkw, 76mkw, 113mkw. Część zabudowy utwardzona, ogrodzona mieszanym ogrodzeniem metalowo-betonowym. Budynki w dobrym stanie technicznym. Dom wymaga odświeżenia . Zapraszam na prezentację Malowniczo położone siedlisko z potencjałem na prowadzenie działalności gospodarczej zlokalizowane 20 km od Łowicza przy komfortowej drodze asfaltowej, która w najbliższym czasie przejdzie rozbudowę. Bardzo dobra klasa ziemi rolnej. Rozległa zabudowa gospodarcza.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 950 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jarosław Grzelak
Ekspert kredytowy Credipass
łowicki, Tydówka
 Cena:  870 000 PLN
 Powierzchnia:   173.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Aleksandra Kłos Krysztofczyk

Broker
Rating: 3.26 ?