Usługi na wynajem, Otwocki, Józefów

Numer zlecenia PURO476
5 000 PLN
Powierzchnia:
77.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2022

Opis

Możliwość dostosowania powierzchni wedle życzenia przyszłego Najemcy - lokal w trakcie wykańczania. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, która idealnie nada się dla Klientów poszukujących lokum pod biuro księgowe, prawne, notariusza czy pod siedzibę firmy.
Obecnie są to dwie oddzielne powierzchnie open space na parterze budynku (177 mkw i 77 mkw) z możliwością dostosowania lokali pod wymogi potencjalnego Najemcy (podział na mniejszą powierzchnie, postawienie ścianek działowych, pomieszczenie socjalne, oddzielne WC).
Lokale zostaną wykończone w standardzie biurowym.

Budynek został wybudowany w 2022 roku, wykończony materiałami wysokiej jakości, dodatkowo posiada system monitoringu, wejście do nieruchomości na specjalny chip, alarmy, ogrodzony teren oraz windę. Doprowadzone są wszystkie media, ogrzewanie piecem gazowym dwu funkcyjnym.
Istnieje możliwość wynajmu, za dodatkową opłatą miejsc parkingowych:
- w garażu podziemnym ( w bryle budynku) - 200 zł netto/ jedno miejsce parkingowe,
- miejsce postojowe na parkingu naziemnym - 100 zł netto/ jedno miejsce parkingowe. Cena 65 zł/ metr kwadratowy

Zachęcam do umówienia się na prezentację i obejrzenia nieruchomości na żywo!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Otwocki, Józefów
 Cena:  5 000 PLN
 Powierzchnia:   77.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Natalia Sysiak

Agent
Rating: 4 ?