Działka na sprzedaż, Trzebnicki, Zawonia gm, Czeszów

Numer zlecenia RALI791
430 000 PLN 12 za m2
Powierzchnia:
35 322 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
100 x 350

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Czeszów
Lokalizacja:
Czeszów
Powierzchnia:
35 322 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka zlokalizowana na obrzeżach Czeszowa, wśród lasów, stawów i strumyków.

Płaska i prostokątna ( 100m x 350m ) działka która z dwóch stron ma dostęp do drogi co ułatwia jej zagospodarowanie łącznie z ewentualnym podziałem i częściową odsprzedażą, tak więc możesz mieć ją całą dla siebie lub odsprzedać część i dalej mieć spory kawałek dla siebie. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania. Część, około 87 arów, jest przeznaczona w planie na uprawy leśne- tu mamy starodrzew. Pozostała cześć w miejscowym planie ma przeznaczenie rolne, na tym obszarze rośnie młody las. Pomiędzy lasem starym i młodym jest urocza polanka. W sąsiedztwie powstaje luźna zabudowa i towarzysząca jej infrastruktura- woda i prąd. Głównym atutem tego miejsca jest cisza, spokój, czyste powietrze, własny las oraz dostęp do potężnego, państwowego kompleksu leśnego. Całości dopełnia asfaltowy dojazd do działki i okoliczne strawy i strumyki.

To idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i kontakt z przyrodą. dojazd do Wrocławia zajmuje około 30 minut, do Trzebnicy 15 minut. Milicz i Oleśnica są w podobnych odległościach.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 941 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Credipass
Trzebnicki, Zawonia gm, Czeszów
 Cena:  430 000 PLN
 Powierzchnia:   35 322  m2

Maciej Truszczyński

Broker nieruchomości
Rating: 4.5 ?