Zakład produkcyjny na sprzedaż, Ostródzki, Małdyty

Numer zlecenia RYCE552
740 000 PLN 5 692 za m2
Powierzchnia:
130.0 m2
Liczba pokoi:
0
Piętro:
/0
Struktura:
Rok budowy:
Stan:

Opis

Przedstawiam dom z zakładem produkcyjnym w pobliżu trasy S7, pomiędzy kilkoma jeziorami. Budynek wybudowany w 2014 roku. Na dole znajduje się zakład produkcyjny o powierzchni 95 metrów, który można przystosować na każdą działalność. Na górze część mieszkalna . Duży prawie pięćdziesięciometrowy salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz łazienka. Budynek ogrzewany jest nowoczesnym piecem na ekogroszek i pelet oraz pompą ciepła powietrze - powietrze. Zainstalowana została fotowoltaika. Przed domem duży parking dla klientów firmy. Z tyłu budynku wydzielona jest część ogrodowa . Dodatkowo obok domu postawiony jest blaszany garaż. Całość ogrodzona płotem. Niedaleko znajduje się jezioro Kocioł , oraz jezioro Ruda Woda i Sambród połączone Kanałem Elbląskim ze szlakiem wodnym otródzko- elbląskim. Idealne miejsce na własny biznes i do zamieszkania .
Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne.Pomyśl o domu w pobliżu wodnego szlaku ostródzko -elbląskiego. 10 minut samochodem do Ostródy , a do Gdańska tylko godzina. Nieruchomość nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Tykarski
Ekspert kredytowy Credipass
Ostródzki, Małdyty
 Cena:  740 000 PLN
 Powierzchnia:   130.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Agnieszka Wójkowska

Kierownik