Dom na sprzedaż, świecki, Osie

Numer zlecenia SDMERU356
390 000 PLN 6 882 za m2
Powierzchnia:
56.7 m2
Liczba pokoi:
2
Stan techniczny nieruchomości:
Deweloperski
Struktura:
Beton komórkowy
Rok budowy:
2024
Stan:
Deweloperski

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Osie
Ulica:
Powierzchnia:
56.7 m2
Liczba pięter:
Brak danych
Pokoje:
2
Kuchnia:
Brak danych
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Beton komórkowy
Rodzaj budynku:
Bliźniak
Ogrzewanie:
Pompa ciepła
Dojazd:
Kostka bauma lokalna
Rok budowy
2024
Wielkość działki:
200 m2
Parking:
Miejsce parkingowe naziemne
 

Opis

Zamknij oczy, otwórz drzwi i... „ jesteś w Borach Tucholskich, w miejscowości Osie, wśród lasów i jezior, gdzie czas płynie wolniej, w domu z własną furtką do lasu. O czymś takim przecież marzysz od dawna...”
Osie to miejscowość uwielbiana przez turystów a również ludzi ceniących sobie ciszę, spokój i bezpośredni kontakt z naturą. Zwłaszcza bezpośrednie sąsiedztwo lasu sprawia, że nawet cisza ma swoje brzmienie a powietrze swój aromat. Pomyśl jak smakuje kawa na tarasie w takim otoczeniu.

Zespół 4 domów w zabudowie bliźniaczej.
Dom ma powierzchnię  57 m2, lub 56,7 m2 1 oraz około 200m2 działki.

Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to 31.12.2024.
Przed podpisaniem umowy rezerwacyjnej harmonogram postępu prac budowlanych ustalany jest z każdym Klientem indywidualnie.  

Niezależnie od tego czy jesteś osobą młodą i poszukujesz dla Was i dzieci bezpiecznej przystani, do której wszyscy z tęsknotą wracacie po ciężkim dniu, czy może mieszkasz w mieście, masz już mieszkanie lub dom i poszukujesz oazy spokoju na weekendy i wakacje, gdzie jeziora, lasy i grzyby to rzeczywistość, albo chcesz zamienić miasto  na miejsce z bajki do spokojnego życia to ta jest oferta dla Ciebie.
Skoro czytasz tę ofertę, to znaczy, że chcesz coś zmienić w Twoim życiu, więc może przeczytaj ją jeszcze raz i pomyśl, bo to Twoje życie i Twoja decyzja...

Jeśli nadal jesteś zainteresowany, to z przyjemnością otworzę drzwi do „Twojego Domu” i Ci go pokażę. Pomogę przy formalnościach związanych z zakupem nieruchomości oraz fachowo doradzę w temacie możliwości jej finansowania.

Zadzwoń, bo warto.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 667 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paulina Bilicka
Ekspert kredytowy Credipass
świecki, Osie
 Cena:  390 000 PLN
 Powierzchnia:   56.7  m2
 Liczba pokoi:  2

Paulina Bilicka

Kierownik