Lokal na sprzedaż, Mławski, Mława gm, Mława

Numer zlecenia SEJE946
3 450 000 PLN 6 389 za m2
Powierzchnia:
540.0 m2
Liczba pomieszczeń:
23
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2007

Opis

Niepowtarzalna okazja.Jedyny lokal handlowo-mieszkalny w ścisłym centrum Mławy na sprzedaż.

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z częścią mieszkalną w pasażu handlowym w Mławie przy ulicy Chrobrego.Obiekt składający się z pięciu kondygnacji w tym jednej podziemnej.Powierzchnia całkowita oferowanych lokali wynosi około 540 m 2-w tym lokal Top Secret na parterze oraz gotowe gabinety lekarskie czy też kosmetyczne,fryzjer z częścią recepcyjną na piętrze.Na trzeciej oraz czwartej kondygnacji znajdują się dwa przsetronne lokale mieszkalne z tarasami o powierzchniach użytkowych każdego 86 mkw. Podziemna kondygnacja jest w pełni wykończona i gotowa do rozpoczęcia wszelkiego rodzaju działalności.Każda kondygnacja posiada niezależne ogrzewanie gazowe.Obiekt położony w rewelacyjnej lokalizacji,wokół panuje bardzo duże natężenie ruchu.W bezpośrednim pobliżu liczne punkty handlowo-usługowe, Obiekty w tej inwestycji są polecane jako doskonała lokata kapitału. Zapraszam na prezentację by obejrzeć w pełni przedmiot sprzedaży.

Znakomita lokalizacja w centrum miasta umożliwia szybkie i sprawne zakupy oraz zapewnia stały napływ klientów.Jeśli szukasz atrakcyjnego biznesu to jest to oferta dla Ciebie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
22 208 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marta Zembrzuska
Ekspert kredytowy Credipass
Mławski, Mława gm, Mława
 Cena:  3 450 000 PLN
 Powierzchnia:   540.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  23

Tomasz Klimowicz

Agent nieruchomości