Działka na sprzedaż, Łódź, Bałuty, Inowrocławska

Numer zlecenia SGCUPI457
1 150 000 PLN 321 za m2
Powierzchnia:
3 588 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
35x105

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Łódź
Lokalizacja:
Bałuty
Powierzchnia:
3 588 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis
Bałuty, ul. Inowrocławska to miejsce o dużym potencjale inwestycyjnym. Charakteryzuje się dobrą infrastrukturą, bliskością do centrum miasta oraz zielonych terenów, co sprawia, że jest to doskonała lokalizacja dla osób szukających idealnego połączenia życia biznesowego z naturalnym otoczeniem. Zachęcamy do inwestycji w tę dynamicznie rozwijającą się część miasta, co niewątpliwie przyniesie korzyści w przyszłości.Oferujemy Państwu działkę o elastycznym potencjale użytkowania, co sprawia, że jest to doskonała okazja inwestycyjna na przyszłość. Teren ten oferuje szerokie spectrum możliwości, począwszy od budowy obiektów komercyjnych, poprzez magazyny, do siedziby firmy.Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, która zapewnia dostęp do wszystkich potrzebnych udogodnień oraz doskonałych połączeń komunikacyjnych z resztą miasta. Działka oferuje mnóstwo możliwości, zarówno dla inwestorów szukających terenu pod rozwój biznesu, jak i dla osób marzących o stworzeniu własnego, wyjątkowego miejsca.

 Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod inwestycje.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 865 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź, Bałuty, Inowrocławska
 Cena:  1 150 000 PLN
 Powierzchnia:   3 588  m2
 Liczba pokoi:  0

Maciej Czyż

Kierownik
Rating: 5 ?