Działka na sprzedaż, Piaseczyński, Kolonia Gościeńczyce

Numer zlecenia SGLUKY723
195 000 PLN 130 za m2
Powierzchnia:
1 500 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
50x30

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Kolonia Gościeńczyce
Lokalizacja:
Kolonia Gościeńczyce
Powierzchnia:
1 500 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka budowlana znajduje się w urokliwej miejscowości Kolonia-Gościeńczyce oddalonej 3,5 km od Prażmowa (woj. mazowieckie pow. piaseczyński) w dalekim sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej.Lokalizacja w bliskiej odległości od miasta Prażmów umożliwia dostęp do przedszkoli, szkół i sklepów.Powierzchnia to 1500 m2 (50 x 30 m).Dzięki dogodnemu położeniu i bliskości drogi publicznej, dojazd do Warszawy zajmuje 35 min.Działka doskonale nadaje się zarówno dla osób prywatnych pragnących wybudować swój wymarzony dom, jak i dla deweloperów poszukujących atrakcyjnych inwestycji w zielonej okolicy z dala od zgiełku miasta.

Media: prąd, woda i światłowód w drodze.Stan prawny nieruchomości: Własność z KW.Nieruchomość położona jest w pobliżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego umożliwiającego uprawianie turystyki pieszej lub rowerowej. Wyznaczono w nim kilkanaście szlaków pieszych, konnych, a także utworzono ciekawe ścieżki dydaktyczne dla najmłodszych.Ta oferta skierowana jest do osób szukających spokojnego miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu.Zapraszam na prezentację.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 334 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Barbara Szuchnik
Ekspert kredytowy Credipass
Piaseczyński, Kolonia Gościeńczyce
 Cena:  195 000 PLN
 Powierzchnia:   1 500  m2
 Liczba pokoi:  0

Wioletta Bochenek

Doradca
Rating: 2.39 ?