Działka na sprzedaż, Iławski, Tynwałd, Tynwałd

Numer zlecenia SGREKI364
250 000 PLN 83 za m2
Powierzchnia:
3 000 m2
Przeznaczenie:
Budowalana
Powierzchnia :
...

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Budowalana
Miasto:
Tynwałd
Lokalizacja:
Tynwałd
Powierzchnia:
3 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł zbudować dom swoich marzeń, ta działka jest idealnym wyborem. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki dojazd do centrum Iławy, co zapewnia dostęp do pełnej oferty kulturowej i rozrywkowej miasta.
Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, w sąsiedztwie jeziora Jeziorak co zapewnia przyszłym mieszkańcom idealne warunki do życia. Teren jest płaski, co ułatwia proces budowy i pozwala na swobodne zaplanowanie przestrzeni wokół przyszłego domu.Sprzedam wyjątkową działkę siedliskową położoną w miejscowości Tynwałd. Cena ofertowa to 250 000 PLN, co stanowi atrakcyjną propozycję dla osób szukających miejsca na budowę wymarzonego domu.Jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł zbudować dom swoich marzeń, ta działka jest idealnym wyborem. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na prezentację. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!Dodatkowym atutem jest łatwy i szybki dojazd do centrum Iławy, co zapewnia dostęp do pełnej oferty kulturowej i rozrywkowej miasta.Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, w sąsiedztwie jeziora Jeziorak co zapewnia przyszłym mieszkańcom idealne warunki do życia. Teren jest płaski, co ułatwia proces budowy i pozwala na swobodne zaplanowanie przestrzeni wokół przyszłego domu.Sprzedam wyjątkową działkę siedliskową położoną w miejscowości Tynwałd. Cena ofertowa to 250 000 PLN, co stanowi atrakcyjną propozycję dla osób szukających miejsca na budowę wymarzonego domu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 710 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iławski, Tynwałd
 Cena:  250 000 PLN
 Powierzchnia:   3 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Danuta Lewandowska

Master lider
Rating: 5 ?