Działka na sprzedaż, Iławski, Dziarny

Numer zlecenia SGROJA941
85 000 PLN 39 za m2
Powierzchnia:
2 159 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
26x80

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Dziarny
Lokalizacja:
Dziarny
Powierzchnia:
2 159 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Zachęcam do kontaktu i umówienia się na oglądanie, aby na własne oczy przekonać się o uroku tej działki. Jest to wyjątkowa oferta, która szybko znajdzie nabywcę, dzięki atrakcyjnemu połączeniu ceny, lokalizacji i możliwości, jakie niesie ze sobą ta nieruchomość.
Teren jest dobrze skomunikowany, z łatwym dostępem do głównych dróg. W pobliżu znajduje się kilka malowniczych jezior, co czyni lokalizację jeszcze bardziej atrakcyjną dla amatorów wodnych aktywności oraz osób szukających spokoju przy naturze.
Działka znajduje się w spokojnej i zielonej  miejscowości, co gwarantuje ciszę i odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie oferując łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych usług. To idealne miejsce dla osób szukających terenu pod budowę wymarzonego domu w harmonii z naturą.
Dziarny to wieś sołecka położona w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego na Pojezierzu Iławskim, zaledwie 4,5 km na południowy wschód od Iławy i na wschód od drogi wojewódzkiej nr 536.
Oferowana nieruchomość ma powierzchnię 2 179 m², a jej cena wynosi tylko 85 000 PLN, co daje niezwykle atrakcyjną cenę 39 PLD/m².Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
581 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Iławski, Dziarny
 Cena:  85 000 PLN
 Powierzchnia:   2 159  m2
 Liczba pokoi:  0

Izabela Gurba

Agent
Rating: 3.81 ?