Kaszuby-działka budowlana w otoczeniu przyrody.

Działka na sprzedaż, Kościerski, Nowa Karczma gm, Szumleś Szlachecki

Numer zlecenia SIPY171
210 080 PLN 65 za m2
Powierzchnia:
3 232 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
81x45x73x41

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Szumleś Szlachecki
Lokalizacja:
Szumleś Szlachecki
Powierzchnia:
3 232 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Dobra lokalizacja, piękna okolica, spokój i cisza.

Kaszuby! Przepięknie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy, które pozwalają na budowę domu z garażem wraz z niezbędnymi urządzeniami infrastruktury technicznej. Duża działka o powierzchni 3232 m2 daje wielkie możliwości! Nieruchomość jest położona w malowniczym otoczeniu pięknych kaszubskich łąk, lasów i jezior w okolicy wsi Szumleś Szlachecki, gmina Nowa Karczma. Wymarzone miejsce, oaza spokoju i ciszy, zaledwie 700 m od drogi nr 221. Bardzo dobra lokalizacja. Dojazd do działki drogą publiczną. Odległość do Nowej Karczmy 6km, do Przywidza 8km, do Kościerzyny 25km a do Gdańska czas dojazdu to ok 40-45 min. Wyjątkowe miejsce dla osób, które chcą się rozkoszować okolicznym pejzażem, a także dla aktywnych, szukających wrażeń na co dzień. Wśród pięknej przyrody można chodzić, biegać lub jeździć na rowerze. W pobliskich jeziorach można pływać, żeglować czy też łowić ryby. Odległość do najbliższego jeziora Łąkie ok 2,5 km.
Być może to Twoje miejsce na ziemi ?


Kaszubska oaza ciszy i spokoju. Duża działka pod budowę domu i nie tylko. Otoczenie unikatowej przyrody. Ogromna dawka słońca i świeżego powietrza!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 437 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Kościerski, Nowa Karczma gm, Szumleś Szlachecki
 Cena:  210 080 PLN
 Powierzchnia:   3 232  m2
 Liczba pokoi:  0

Krzysztof Soczek

Kierownik biura