Magazyn na sprzedaż, Toruński, Józefowo

Numer zlecenia SOBEBI721
1 200 000 PLN 1 026 za m2
Powierzchnia:
1 170.0 m2
Liczba pomieszczeń:
11
Piętro:
/0
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
Stan:

Opis

biekt znajduje się w Józefowie gmina Lubicz. Z dobrym dojazdem do autostrady A1 węzeł w Lubiczu i Turznie. Zaledwie 10 km do Torunia.

Na nieruchomości znajduje się budynek magazynowo produkcyjny,murowany wolnostojący, parterowy, kryty blachą o powierzchni użytkowej 1.106 m2, oraz budynek magazynowy, murowany, wolnostojący parterowy,kryty papą,o powierzchni użytkowej 43 m2.Teren na którym znajduje sie nieruchomość nie posiada Planu Zagospodarowania Przestrzennego.Zgodnie z Studium Zagospodarowania Przestrzennego dla gminy Lubicz przedmiotowa działka oznaczona jest jako teren przemysłu składów, magazynów i usług. Grunt ma dostęp do drogi powiatowej około 100 m od najbliższego przystanku komunikacji publicznej, 5km od autostrady oraz 4 km do stacji kolejowej.Teren w całości ogrodzony z bramą wjazdową.W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się podobna zabudowa przemysłowa.Dodatkowe informacje o obiekcie udostępnione będą podczas prezentacji. Zapraszam na prezentacje.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
7 724 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Wiciun
Ekspert kredytowy Credipass
Toruński, Józefowo
 Cena:  1 200 000 PLN
 Powierzchnia:   1 170.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  11

Andrzej Głowiński

Master lider
Rating: 4.38 ?