Obiekt na wynajem, Rzeszowski, Głogów Małopolski gm, Rudna Mała

Numer zlecenia TAGE063
8 960 PLN
Powierzchnia:
320.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Warsztat

Opis

Hala o powierzchni 320m2 na działce 10,78 zlokalizowana w Rudnej Małej z szybki dojazdem do Rzeszowa

Biuro Metrohouse przedstawia Państwu, ofertę wynajmu Hali Produkcyjno-Usługowej, która spełni wszystkie Twoje potrzeby biznesowe. Ta nieruchomość o powierzchni 320 metrów kwadratowych, wraz z pomieszczeniami socjalnymi, jest doskonałym miejscem do rozwoju Twojej firmy.
Lokal posiada pełne uzbrojenie w media oraz monitoring i system alarmowy. Budynek jest ogrzewany nawiewami, zasilany gazem lud paliwem stałym
Doskonała lokalizacja: Hala ma szybki dostęp do autostrady A4 w odległości 2,5km. Lotnisko w Jasionce 9km, oraz łatwy i szybki dojazd do Rzeszowa
Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Rzeszowski, Głogów Małopolski gm, Rudna Mała
 Cena:  8 960 PLN
 Powierzchnia:   320.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Piotr Mazur

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?