Działka na sprzedaż, Mrągowski, Borowe

Numer zlecenia TEBU520
115 000 PLN 81 za m2
Powierzchnia:
1 421 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Wymiary :
58X50

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Borowe
Lokalizacja:
Borowe
Powierzchnia:
1 421 m2
Media:
Woda
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka budowlana w m. Borowo, blisko jeziora Dłużec - na szlaku kajakowym Krutyni. Działka w malowniczej okolicy objętej programem Natura 2000 "Puszcza Piska", niedaleko jeziora Dłużec (ok. 550 m), w pobliżu lasy i tereny zielone, idealna dla ludzi ceniących ciszę, spokój i bliski kontakt z naturą. Teren o powierzchni 1421 mkw położony w m.Borowo, woj. warmińsko-mazurskie, gm. Sorkwity - około 20 min samochodem od Mrągowa.
Nieruchomość niezabudowana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem ML4,dopuszczającym zabudowę rekreacji indywidualnej-letniskowej do 30% zabudowy powierzchni terenu, możliwość posadowienia budynku do dwóch kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe) o wysokości do 10 m.
Teren w kształcie prostokąta, nieogrodzony, w okolicy luźna zabudowa.
Media: wodociąg przy działce, prąd-budowa sieci energetycznej przez Energę - w trakcie ( wykonany projekt wraz z możliwością likwidacji linii niskiego napięcia i wprowadzeniem kabli w drogę dojazdową).
Nieruchomość zlokalizowana w Borowe, czyli w sercu Warmii i Mazur na terenie Puszczy Piskiej, spokojna i piękna okolica.
Nie zabraknie tam atrakcji i widoków dla miłośników przebywania na łonie natury i dla tych, którzy chcą uciec od miastowego zgiełku.
W bliskiej okolicy dwa jeziora, las.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
787 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Libera
Ekspert kredytowy Credipass
Mrągowski, Borowe
 Cena:  115 000 PLN
 Powierzchnia:   1 421  m2
 Liczba pokoi:  0

Natalia Sysiak

Agent
Rating: 3.25 ?