Biuro na wynajem, Toruń, Szosa Lubicka

Numer zlecenia WBGUJI751
6 700 PLN
Powierzchnia:
113.0 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Piętro:
1/1
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1966
Stan:

Opis

Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Znajduje  się  w terenie ogrodzonym, monitorowanym,wyposażonym w serwerownię, dostępny światłowód.

Do wynajęcia jest  7 biur posiadających wspólne WC damskie oraz męskie.

Biura usytuowane są na pierwszym piętrze, po dwóch stronach korytarza. Gotowe do wprowadzenia.

Można wynająć  wszystkie lokale oraz każdy z osobna. Preferowane jest wynajem w całości. Całość idealnie nadaje się na działalność księgową,kancelarie prawnicze, notarialne,firmy wysyłkowe,ubezpieczeniowe,zarządzanie nieruchomościami,filie różnego rodzaju firm. Nieruchomość usytuowana jest w Toruniu dzielnica Mokre przy ul. Szosa Lubicka. W pobliżu  osiedla mieszkaniowe, sklepy między innymi  Lidl, Aldi. Salony samochodowe, stacje benzynowe.

Idealny dojazd do centrum miasta jak i całego Torunia. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej.

Można wynająć miejsca parkingowe za dodatkową opłatą.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Toruń, Szosa Lubicka
 Cena:  6 700 PLN
 Powierzchnia:   113.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  6

Andrzej Głowiński

Master lider
Rating: 3 ?