Usługi na wynajem, Zawierciański, Zawiercie, Wyszyńskiego

Numer zlecenia WLZEVO362
5 000 PLN
Powierzchnia:
160.0 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2008

Opis

Lokal na biznes. 160m2 powierzchni na 1 piętrze budynku. Dostępny od zaraz. Niskie koszty utrzymania. Jeden duży Open Space, 2 pokoje biurowe - gabinety,  sanitariaty, pokój socjalny, schowek. Właściciel dopuszcza adaptację do własnych potrzeb. Możliwe przeznaczenie: na szkołę językową, salon kosmetyczno-fryzjerski,  biuro prawne, gabinety lekarskie i wiele innych dochodowych działalności. Łatwy do zaadoptowania według potrzeb. Na parterze sklep spożywczy. Blisko do przystanków autobusowych, stacji kolejowej. W pobliżu szkoła i przedszkole. Duże osiedle bloków mieszkalnych.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Zawierciański, Zawiercie, Wyszyńskiego
 Cena:  5 000 PLN
 Powierzchnia:   160.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  6

Beata Stankowska

Agent
Rating: 3.5 ?