Działka na sprzedaż, Kołobrzeski, Kołobrzeg gm, Stary Borek

Numer zlecenia XIZI087
418 000 PLN 130 za m2
Powierzchnia:
3 223 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
60 x 54

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Stary Borek
Lokalizacja:
Stary Borek
Powierzchnia:
3 223 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka budowlana o powierzchni 3.223 m2 w Starym Borku na styku granicy z Grzybowem.

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2.036 m2 w Starym Borku na styku granicy z Grzybowem, położonym nad morzem Bałtyckim.

Działka, znajduje się w cichej i spokojnej okolicy na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją 8 km. Do parku nadmorskiego jest zaledwie 2,5 km, a do pięknej, szerokiej plaży w Grzybowie jedynie 3 km. Działka przeznaczona jest według planu zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.
Grzybowo jest miejscowością letniskową, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie morza (około 300 m od jego brzegu), przy drodze z Kołobrzegu do Mrzeżyna. Leży w Strefie Chronionego Krajobrazu i w Strefie Ochrony Uzdrowiskowej. Przyciąga turystów lubiących wypoczywać nad morzem, a także amatorów kitesurfingu, Wzdłuż zalesionej linii brzegowej rozciągają się szlaki piesze i urocze ścieżki rowerowe. Jest dobrze skomunikowane w Kołobrzegiem. W samym Starym Borku znajduje się stacja PKP.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej, do której doprowadzone są media (woda, gaz i kanalizacja), a energia elektryczna doprowadzona jest do samej działki. Sąsiedztwo zabudowane jest domkami jednorodzinnymi.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 635 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
11 663 PLN
Kołobrzeski, Kołobrzeg gm, Stary Borek
 Cena:  418 000 PLN
 Powierzchnia:   3 223  m2

Ewa Hetmańska

Doradca ds. nieruchomości