Obiekt na sprzedaż, Starogardzki, Kaliska gm, Bartel Wielki

Numer zlecenia XOSE709
1 350 000 PLN 6 081 za m2
Powierzchnia:
222.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Pensjonat

Opis

Wspaniały dom oraz niedokończony pensjonat leżące na malowniczej polanie w raju na ziemi.

Przestronny i zadbany dom, którego powierzchnia liczy blisko 222 mkw. Nieruchomość jest położona na jednej z czterech działek o łącznej powierzchni liczącej 3,21 ha mieszczących się w obszarze Borów Tucholskich, objętych programem Natura 2000. Dom posiada dwa balkony oraz dwa tarasy z widokiem na las, stawy oraz rzekę. To wyjątkowe miejsce jest oazą ciszy i spokoju, idealne na wypoczynek oraz rekreację. W pobliskich lasach znajdziemy liczne ścieżki nadające się na piesze bądź rowerowe wyprawy. Obok domu znajduje się również pensjonat, którego budowa została przerwana. Stan surowy otwarty.

W cenie mamy cztery działki, dom oraz pensjonat w pięknej i cichej okolicy. Nieruchomość idealna pod inwestycje lub jako miejsce na wypoczynek . Serdecznie zapraszam na prezentacje.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 268 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Izabella Grabska
Ekspert kredytowy Credipass
Starogardzki, Kaliska gm, Bartel Wielki
 Cena:  1 350 000 PLN
 Powierzchnia:   222.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Beata Nowak

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?