Lokal na wynajem, Szczecinecki, Szczecinek gm, Szczecinek

Numer zlecenia XUHY774
84 525 PLN
Powierzchnia:
2 986.2 m2
Liczba pomieszczeń:
13
Stan techniczny nieruchomości:
Normalny
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Hala produkcyjno-magazynowa z doskonałą lokalizacją i funkcjonalnym układem przestrzennym

Do wynajęcia wyjątkowa oferta - hala produkcyjno-magazynowa wraz z pomieszczeniami biurowymi, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.
Hala wraz z pomieszczeniami ma łączną powierzchnię 2986,23 m2 i została zaprojektowana z myślą o efektywnym funkcjonowaniu procesów produkcyjnych i logistycznych, stanowi idealne miejsce dla firm z sektora przemysłowego, produkcyjnego czy logistycznego. Wysokość nieruchomości oraz solidna konstrukcja podłogi sprzyja składowaniu większych partii produktów, maszyn lub urządzeń produkcyjnych. Dodatkowo, nieruchomość ta położona jest w dogodnej lokalizacji, co ułatwia transport i dostęp do kluczowych dróg komunikacyjnych.

Zapraszam do osobistej wizyty, aby lepiej poznać potencjał tej nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Szczecinecki, Szczecinek gm, Szczecinek
 Cena:  84 525 PLN
 Powierzchnia:   2 986.2  m2
 Liczba pomieszczeń:  13

Grzegorz Krajewski

Kierownik biura