Biuro na wynajem, Siemianowice Śląskie

Numer zlecenia XYHY050
661 PLN
Powierzchnia:
35.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
1/2
Struktura:
Rok budowy:
1897
Stan:
Do remontu

Opis

Możliwości przeznaczenia lokalu jest wiele: biuro/mieszkanie/magazyn. Urządź wedle własnej koncepcji Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu, który znajduję się na pierwszym piętrze domu usytuowanego przy ulicy Żeromskiego w Siemianowicach śląskich.
Ofertę kierujemy do osób poszukujących lokalu/mieszkania na wynajem do remontu.
Aktualna aranżacja przestrzeni w lokalu mieści dwa pokoje (z czego jeden ślepy) oraz osobną kuchnię. Istnieje możliwość podziału lokalu na trzy osobne pomieszczenia (każde z oknem). Lokal ogrzewany centralnie piecem dwufunkcyjnym gazowym.
Łazienka wspólna.
W zamian za remont właściciel proponuję obniżyć kwotę odstępnego o połowę. Koniecznym będzie przedstawienie faktur oraz skonstruowanie umowy zabezpieczający obie strony.
Dodatkowo płatna woda, śmieci, gaz oraz podatek.

Zachęcamy do kontaktu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siemianowice Śląskie
 Cena:  661 PLN
 Powierzchnia:   35.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Dominika Brózda

Broker
Rating: 4.95 ?