Lokal na sprzedaż, Sokołowski, Sokołów Podlaski gm, Sokołów Podlaski

Numer zlecenia XYRU277
340 000 PLN 4 500 za m2
Powierzchnia:
75.6 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1992

Opis

Obiekt znajduje się na ulicy Wokulskiego w Sokołowie Podlaskim.

Budynek został zbudowany w latach 90. Ogrzewanie gazowe. Obiekt dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Każda kondygnacja może być odrębnym lokalem z samodzielnym wejściem.
Powierzchnia parteru :
- sala sprzedaży 29,30 mkw
- zaplecze 6,30 mkw
- WC 1,90 mkw
Powierzchnia piętra :
- sala sprzedaży 35,75 mkw
- klatka schodowa 2,30 mkw
Na poddaszu mamy do dyspozycji dwa pomieszczenia oraz WC. Można zaadaptować je na pomieszczenia mieszkalne lub biurowe. Lokal znajduje się w ciągu handlowym o bardzo dużym natężeniu ruchu. Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking, zawsze z miejscami dla klientów. Lokal posiada dwa niezależne wejścia. Budynek może być wykorzystany jako sklep, powierzchnia biurowa, hurtownia, salon kosmetyczny,fryzjerski, punkt obsługi klienta itp. Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie. Ogromnym atutem jest doskonała lokalizacja niedaleko centrum miasta w okolicy biur,sklepów, firm, banków, przedszkoli, restauracji.


Jest możliwość wynajmu całego obiektu, jak i poszczególnych lokali.

Zapraszam do kontaktu !!!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 411 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
9 719 PLN
Sokołowski, Sokołów Podlaski gm, Sokołów Podlaski
 Cena:  340 000 PLN
 Powierzchnia:   75.6  m2
 Liczba pokoi:  5

Dominika Adamczuk

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?